Hakkımızda

Şezlong, Alüminyum Şezlong, Şezlong Fiyatları, Şezlong Modelleri, Şezlong Üretimi

  DGS Bahçe Mobilyaları 2003 yılından bugüne şezlong alanında ihtisaslaşmış olup; özellikle otel kullanımı için çok önemli olan hafif, istiflenebilir, uzun ömürlü ve minder gerektirmeyen fileli alüminyum şezlong üretimi yapmaktadır.

  Uzun yılların verdiği tecrübe ve bu süreçte ar-ge yatırımlarının bir sonucu olarak DGS Bahçe Mobilyaları,ilk ve tek yerli üretici olarak sektörde kabul görmüştür.

  Alüminyum şezlong estetik, uzun ömürlü, minder gerektirmemesi, kolay istiflenebilmesi, hijyenik olması ve işletmelere kalite olarak bir o kadar daha değer katmasından dolayı son yıllarda turizmciler tarafından gözde ürün olmuştur.

  DGS Bahçe Mobilyaları tamamen yerli sermaye doğrultusunda ürettiği şezlong lar ile şezlong fiyatları ’nda ve şezlong kalitesinde birçok avrupa ve uzak doğu ürünler ile rekabet edip ülke ekonomisine katkı sağlamakta ve ülke ekonomisine destek olan önde gelen otel gruplarını referanslarına katmaktan büyük gurur duymaktadır.

  DGS Bahçe Mobilyalarını tercih edenler sadece şezlong üretim ve satış aşamasıyla değil üretici kimliği ile satış sonrası servis memnuniyeti sayesinde , havuz ve plajlarında DGS marka “alüminyum şezlong” kullanımlarını yeni projelerinde de alternatif aramaksızın tercih ettikleri görülmüştür.

  Bu memnuniyeti ürünlerin alüminyum olmasından kaynaklanan hafifliği,taşıma kolaylığı,parça değişimine izin veren kaynaksız demonte üretim ve paslanmaz bağlantı elemanlarına ve dünyada en uzun ömürlü olarak kabul görmüş tekstil grubunu kullanmasına borçludur.

  “Şezlong” ürünlerimizi bodrum, marmaris, fethiye, çeşme, alanya, antalya, istanbul, izmir, ayvalık, bölgelerindeki satış noktalarımızdan yada satış ekiplerimizden temin edebilirsiniz.

  DGS Bahçe Mobilya olarak ürettiğimiz şezlong, alüminyum şezlong ve alüminyum file şezlongların tüm parçaları kendi imalatımız olup patentlidir. taklit edilemez.